MICHAEL SCOFIELD

WENTWORTH MILLER Ühendkuningriikides sündinud, New Yorgis üles kasvanud ja Princetoni Ülikooli lõpetanud Wentworth Miller on kriitikute tunnustatud näitleja, kelle tööd ulatuvad telesarjadest täispikkade filmideni, sealhulgas Vampiiritapja Buffy, Kiirabihaigla, Joan Arkaadiast, Kummituselausuja ja Rüvetatud au. 2006. aastal kandideeris Miller Kuldgloobusele kategoorias „Parim meesnäitleja teleseriaalis“ oma peaosa eest FOX-i menusarjas Põgenemine.Ühendkuningriikides sündinud, New Yorgis üles kasvanud ja Princetoni Ülikooli lõpetanud Wentworth Miller on kriitikute tunnustatud näitleja, kelle tööd ulatuvad telesarjadest täispikkade filmideni, sealhulgas Vampiiritapja Buffy, Kiirabihaigla, Joan Arkaadiast, Kummituselausuja ja Rüvetatud au.
2006. aastal kandideeris Miller Kuldgloobusele kategoorias „Parim meesnäitleja teleseriaalis“ oma peaosa eest FOX-i menusarjas Põgenemine.

LINCOLN BURROWS

DOMINIC PURCELL Purcell kasvas üles Austraalias. Ta õppis Lääne-Austraalia Lavakunsti Akadeemias. Ta on töötanud sellistes filmides nagu Võimatu missioon 2; Blade: kolmik koos Wesley Snipesiga, Kolmesuunaline (3-Way), Tasakaal (Equilibrium) ja Külalised (Visitors); ning sarjades John Doe, Presidendi tütar (First Daughter) koos Mariel Hemingwayga ning Moby Dick koos Gregory Pecki ja Patrick Stewartiga.Purcell kasvas üles Austraalias.
Ta õppis Lääne-Austraalia Lavakunsti Akadeemias. Ta on töötanud sellistes filmides nagu Võimatu missioon 2; Blade: kolmik koos Wesley Snipesiga, Kolmesuunaline (3-Way), Tasakaal (Equilibrium) ja Külalised (Visitors); ning sarjades John Doe, Presidendi tütar (First Daughter) koos Mariel Hemingwayga ning Moby Dick koos Gregory Pecki ja Patrick Stewartiga.

SARA TANCREDI

SARAH WAYNE CALLIES Honolulus üles kasvanud Callies õppis Dartmouthi Kolledžis ning sai Rahvuslikus Teatrikonservatooriumis kaunite kunstide magistrikraadi. Ta mängis Elavates surnutes Lori Grimesi ja Põgenemises dr Sara Tancredit ning filmides Tormi silmas, Kummituse tasu (Pay the Ghost) ning on loonud ja esitanud laulu filmile Unelaul Pi-le.Honolulus üles kasvanud Callies õppis Dartmouthi Kolledžis ning sai Rahvuslikus Teatrikonservatooriumis kaunite kunstide magistrikraadi.
Ta mängis Elavates surnutes Lori Grimesi ja Põgenemises dr Sara Tancredit ning filmides Tormi silmas, Kummituse tasu (Pay the Ghost) ning on loonud ja esitanud laulu filmile Unelaul Pi-le.

SUCRE

AMAURY NOLASCO Puertoricolasest Nolasco õppis Puerto Rico Ülikoolis bioloogiat. Teda julgustati õppima näitlemist, misjärel ta kolis New Yorki ning õppis Ameerika-Briti Lavakunstide Koolis. Ta osales mitmes seriaalis (CSI, Kiirabihaigla) ning sai oma esimese suurema kõrvalosa Orange Juliusena filmis nimega Kiired ja vihased 2.Puertoricolasest Nolasco õppis Puerto Rico Ülikoolis bioloogiat.
Teda julgustati õppima näitlemist, misjärel ta kolis New Yorki ning õppis Ameerika-Briti Lavakunstide Koolis. Ta osales mitmes seriaalis (CSI, Kiirabihaigla) ning sai oma esimese suurema kõrvalosa Orange Juliusena filmis nimega Kiired ja vihased 2.

T-BAG

ROBERT KNEPPER Robert Knepper õppis draamat Northwesterni Ülikoolis. Tema filmide seas on Head õhtut ja õnn kaasa, Pantvang, Kärbsepiitsad ja Armastus & Seks. Põgenemise fännide lemmikrolli Theodore ’T-Bag’ Bagwelli mängivat Knepperit võib ka korduvalt näha seriaalis Kodumaa ning veel David Lynchi Twin Peaksi uues hooajas. Möödunud sügisel mängis Knepper koos Tom Cruise’iga filmijärjes Jack Reacher: ära mine iial tagasi.Robert Knepper õppis draamat Northwesterni Ülikoolis.
Tema filmide seas on Head õhtut ja õnn kaasa, Pantvang, Kärbsepiitsad ja Armastus & Seks. Põgenemise fännide lemmikrolli Theodore ’T-Bag’ Bagwelli mängivat Knepperit võib ka korduvalt näha seriaalis Kodumaa ning veel David Lynchi Twin Peaksi uues hooajas. Möödunud sügisel mängis Knepper koos Tom Cruise’iga filmijärjes Jack Reacher: ära mine iial tagasi.